DERİ LAZER MARKALAMA

Deri Lazer Markalama ve Deri Lazer Kazıma işlemi Deri olan her ürüne marka, logo, yazı, model, seri no, numaratör, tarih, barkod basım işleminin kalıcı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Speed Reklam olarak, Deri Lazer Markalama ve  Deri Lazer Kazıma işlemlerinde kullanılan teknoloji ve son sistem makinelerimizle en kötü koşullarda bile ilk günkü halini koruyan, okunurluğu silinmeyen markalama işlemlerinizi uyguluyoruz.

Deri olan her ürününüze lazer markalama ve lazer kazıma işlemleriyle lazerle yazı yazma, lazerle harf yazma, lazerle isim yazma, lazerle logo çizme gibi işlemleri kısa sürede kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Deri Markalama ve Deri Lazer Kazıma ile ürünlerinize logo, amblem, model, tarih seri numarası, etiket, barkod, fotoğraf, şekil, telefon, vb baskı işlemleri yapılabilir.

Deri Lazer markalama ve Deri Lazer Kazıma işleminin kullanıldığı alanlara örnek vermek gerekirse, teknolojik aksesuarlar, oyuncaklar, hediyelik eşyalar, promosyon ürünler ve kırtasiye ürünleri aklımıza gelen faaliyet alanlarıdır.

Deri lazer markalama yapılırken ürünün üzerinde hiçbir kimyasal madde ve kesici alet kullanılmamaktadır. Markalama işlemi sadece lazerin güçlü ışınlarıyla yapılmaktadır. Bu sayede lazer markalama, lazer kazıma yapılan hiçbir ürüne zarar gelmemektedir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz...

İletişim
2019-11-11T13:58:35+00:00
WhatsApp WhatsApp İle Görüşme Başlat